Kwarantanna – pomysły na odrobinę relaksu.

Kwarantanna – pomysły na odrobinę relaksu.

Chociaż na tym portalu nie mam zwyczaju opowiadać o epidemii (newsów na ten temat chyba nie brakuje w dzisiejszych mediach) to jednak nie da sie ukryć że kwarantanna nie rozpieszcza. Większość z nas jest oddzielona od przyjaciół i skazana jedynie wirtualny kontakt. Ale czy to stoi na przeszkodzie towarzyskim relacjom? Absolutnie nie! Otóż nie.

Imprezy online to nowy trend w dobie pandemii koronawirusa. Wieczorami po pracy lub w weekendy setki ludzi na całym świecie siadają przed kamerkami i za pomocą komunikatorów łączą się z przyjaciółmi. Ale nie tylko, żeby prowadzić grupową rozmową. Ludzie, którzy tęsknią za klubami i pubami, postanowili bowiem przenieść imprezy do sieci. Każdy z nich otwiera piwo lub sączy inny trunek ( oczywiście bezalkoholowy 🙂 ), włącza głośno muzykę i zabawę czas zacząć. Wirtualni imprezowicze rozmawiają , śmieją się, żartują. Niektórzy nawet tańczą. Niby osobno, a jednak razem. Wielu DJ miksuje na żywo na swoich kanałach w YT.

Na ten przykład koledzy z EXPLOSION Club pokazują że nie jesteśmy rozdzieleni ,a czas w jakim przyszło nam teraz żyć , nie musi być jedynie przykrą egzystencją . Z naszej strony ukłon i szacunek dla takich projektów.

Drugim ze sposobów na muzyczną rozrywkę to oczywiście sety , składanki i inne pomysły na poprawę humoru i jakże ważnego dobrego nastroju.

Robert

20 lutego, 2021

No comments

Comments are closed.

UA-125104601-1