News

Muzyczna petarda od Lei…

Muzyczna petarda od Lei…

Udostępnij

Branża muzyczna w żadnym stopniu nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Pomimo dużych zawirowań, które spowodował panujący wirus artyści nie rezygnują ze swoich planów. Wciąż pracują nad nowymi produkcjami, a premier nie ma końca. I tak do grona najbardziej ambitnych wokalistek dołączył w ubiegłym roku LEA. Kobieta która ma świetną intuicję, potrafi obserwować i wyciągać trafne wnioski, a wszystko to przekłada na swoją muzyczną karierę.

Agata bo tak brzmi prawdziwe imię wokalistki jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Artystka bardzo ceni sobie zdanie swoich obserwatorów i niejednokrotnie prosiła o pomoc w przypadku kolejnych produkcji. Jak wiecie poprzednie utwory Agata nagrywała w języku angielskim co spowodowało niemałe poruszenie w branży muzycznej. I pomimo, że “Come to me baby” przypadł do gustu słuchaczom część z nich pragnie by kolejny utwór powstał w języku polskim. I tak oto początek Nowego Roku zapowiada się niezwykle ekscytująco jak czytamy na fanpagu gwiazdy już niebawem szykują się aż dwie premiery.

Agata Bobrzyńska w disco polo znana była dotąd z projektu muzycznego pod nazwą “Isabella”. Wokalistka nagrała kilka utworów, spośród których największą sympatią słuchaczy cieszył się kawałek “Całuj mnie całuj”.  Artystka w ciągu kilku ostatnich lat występowała na wielu scenach, zaliczyła kilka dużych festiwali i zniknęła ku rozpaczy wielu fanów. Okazuje się, że artystka nie próżnowała, i powróciła z nowym projektem!

Agata tworzy teraz muzykę pop/dance, a w sieci wyszukacie ją pod tajemniczą nazwą “LEA”!

Robert

12 stycznia, 2022

No comments

Comments are closed.